75 points to the loyalty system

All Nutrition Whey protein je 100% syrovátkový proteinový přípravek složený z čistého koncentrátu syrovátkové bílkoviny bez příměsí jiných méně hodnotných zdrojů bílkovin, přispívá ke zvyšování svalové hmoty a taky k jejímu udržování. More >>
Manufacturer: All Nutrition. Product code: P01430

759 Kč In stock

Specify product selection
ks

All Nutrition Whey Protein 2270g

Whey protein je 100% syrovátkový proteinový přípravek složený z čistého koncentrátu syrovátkové bílkoviny bez příměsí jiných méně hodnotných zdrojů bílkovin, přispívá ke zvyšování svalové hmoty a taky k jejímu udržování.

Bílkoviny jsou zdrojem pro život důležitých aminokyselin a dusíku, které jsou nezbytné pro množení tkání a jejich udržování v těle. Proto Whey protein přispívá ke zvyšování svalové hmoty a taky k jejímu udržování.

Syrovátkový protein je charakterický rychlým vstřebáváním, vysokým stupňem aminokyselin s rozvětveným řetězcem a vysokou biologickou hodnotou (104). Protein pomáhá v udržování svalové hmoty a přispívá k jeho růstu a regeneraci.

Whey Protein je vhodný pro všechny, kteří chtějí podpořit nárůst svalové hmoty. Je vhodný pro kondičně cvičící, ale i pro začínající kulturisty, silové a fitness sportovce.

Whey protein je určen pro:

podporu nárůstu svalové hmoty.
Doplnění bílkovin kdykoliv v průběhu dne.
Doporučené dávkování:

smíchejte 1 porci (33g ) s cca 300ml studené vody či odtučněného mléka a užívejte dle potřeby 1 - 3x denně
Užívejte po tréninku a kdykoliv během dne na doplněné požadovaného příjmu bílkovin
Dávkování je závislé na vaší hmotnosti, intenzitě tréninku a příjmu bílkovin z běžné stravy.

Složení: 87,5% koncentrátu syrovátkové bílkoviny (z mléka), stabilizátor E 414, regulátor kyselosti: kyselina jablečná, kakao se sníženým obsahem tuku pro čokoládu příchutí, sladidlo: sukralóza.

Tabulka nutričních hodnot:

v 1 porci (33 g)

Energetická hodnota

458kJ/109 kcal

Tuky

0,4 g

 z toho nasycené mastné kyseliny

0,2 g

Bílkoviny

23,1 g

Sacharidy

3,2 g

 z toho cukry

1,4 g

Vláknina

0 g

Sůl 

<0,1g

Upozornění:  Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Contact us!