110 points to the loyalty system

Micelární kasein je nejlepším zdrojem bílkovin v případě, že potřebujete jeho pomalé uvolňování po dlouhou dobu. More >>
Manufacturer: Fitness Authority. Product code: P01163

1 100 Kč In stock

Specify product selection
ks

FA - Platinum micellar casein 1600G

Jedinečné vlastnosti micelárních kaseinů napomáhájí během trávení pozvolnému uvolňování aminokyselin do krevního řečiště. Tak jako je syrovátková bílkovina ideálním potréninkovým proteinem, tak je micelární kasein nejúčinnější látkou pro rozštěpení aminokyselin ve Vašem těle během mnohem delší doby. V žaludku získává kasein formu gelu, čímž se zpomaluje samotné trávení a rozklad proteinů je tím důslednější s nutnou tvorbou aminokyselin, které jsou nezbytné pro růst Vašich svalů.

Micelární kasein je nejlepším zdrojem bílkovin v případě, že potřebujete jeho pomalé uvolňování po dlouhou dobu. Micelární kasein dodávaný firmou Fitness Authority ® je vyráběn s použitím ultra-filtrace z nízkotučného mléka, což je proces, který umožňuje odstranění zbytečných tuků a laktózy.

PLATINUM micelární kasein byl obohacen o trávicí enzym Aminogen ® pro co největší využití bílkovinného potenciálu.

Kasein brání rozpadu bílkovin až o 34% v rozmezí 7 hodin než je běžné.

Po užití kaseinu byla v krvi pozorována po dobu sedmi hodin vyšší hladina aminokyselin než po užití syrovátky – což potvrzuje výhody pomalého uvolňování aminokyselin.

V testovací skupině poživatelů syrovátkových bílkovin došlo k výraznému snížení hladiny aminokyselin v krvi již 3 hodiny po konzumaci.

Doporučené dávkování:

  • Podle potřeb užívejte odpovídající množství proteinu Platium Micellar Casein asi 30 minut před usnutím. Rozmíchejte 1 – 2 odměrky v 200 – 400 ml vody anebo nízkotučného mléka a vychutnejte si výbornou chuť tohoto proteinového nápoje.
Nutriční hodnoty (27 g suplementu)Množství%ZDS
Kalorie 98,3 kcal / 411 kJ -
Bílkoviny 22 g 37,5%
Uhlovodíky 1,9 g 0,48%
z toho cukr 0 g **
z toho vlákniny 0 g **
Tuky 0,3 g 0,49%
z toho nasycené tuky 0,2 g 1,1%
z toho trans tuky 0 g **
Vápník (jako uhličitan vápenatý) 560 mg 55,6%
Sodík (jako chlorid sodný) 40 mg 1,6%
Draslík (jako cytran draselný) 132 mg 3,7%
Hořčík (jako oxid hořečnatý) 27 mg 6,6%
Fosfor (jako di-fosforečnan vápenatý ) 370 mg 37%
Chlór (jako chlorid bi-uhličitan ) 71 mg 12,6%

Contact us!