55 points to the loyalty system

Muscletech Anarchy od MuscleTech je nejexplozivnější předtréninkový koncentrát, jaký jste vyzkoušeli.Obsahuje silnější dávky účinných látek v unikátních kombinacích. More >>
Manufacturer: Muscletech. Product code: P00917

559 Kč In stock

Specify product selection
ks

Anarchy od MuscleTech je nejexplozivnější předtréninkový koncentrát, jaký jste vyzkoušeli.Obsahuje silnější dávky účinných látek v unikátních kombinacích. Anarchy ti dodá extrémní příval energie, maximalizuje tréninkovou intenzitu a zvýší soustředěnost.Obsahuje vše, co potřebuješ na růst svalů bez tuku, zvýšení síly a posunutí hladiny tvého výkonu na nový level.

Výhody

  • zabezpečí extrémní přísun energie
  • zaručí maximální bdělost a soustředěnost
  • zvýší sílu a výkon
  • obsahuje pouze klinický ověřené a účinně dávkované látky


Nutriční hodnoty

1 dávka (6 g)

% ODD*

Kalorie

10 kcal

**

Beta alanín (Carnosyn®)

1,6 g

**

L-citrulin

1,5 g

**

Kreatín hydrochlorid HCl

1,5 g

**

Kofein bezvodý

160 mg

**

L-theanín

75 mg

**

Rhodiola extrakt (ako Rhodiola Rosea) (kořen)

50 mg

**

Bioperine® extrakt z černeho koření (plod)

2,5 mg

**


Složení: 
Kyselina citrónová, oxid kremičitý, přírodní a umelé aróma, kyselina jablečná, acesulfam draselný, sukralóza, barvivo: E133.

Alergény: Neobsahuje alegreny 

Upozornění: Doplněk stravy, vhodné zejména pro sportovce.
 Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Kontraindikace a varování:
Neužívejte, jste-li alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Výrobek je určen zdravým lidem. Dlouhodobé užívání výrobku konzultujte s odborníkem vzdělaným v oblasti medicíny. Před užívaním se poraďte se svým praktickým lékařem. Tento produkt není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Může být nebezpečný dětem, mladistvým do 16 let, těhotným a kojícím ženám, diabetikům, osobám citlivým na kofein, osobám s vysokým krevním tlakem nebo jinými kardiovaskulárními chorobami.

Skladování:
Výrobek skladujte mimo dosah dětí. Skladujte při pokojové teplotě v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před světlem.

Contact us!