Sale New

Swanson Vitamin E je hlavní antioxidant rozpustný v tucích, který je obzvláště důležitý pro udržení zdraví buněk tím, že neutralizuje volné radikály vytvářené běžnými metabolickými procesy a také prostřednictvím expozice v životním prostředí. Kromě antioxidačních aktivit je vitamin E životně důležitý také pro normální imunitní funkce a pro udržení zdravého cévního systému. More >>
Manufacturer: Swanson. Product code: P01423

295 Kč In stock


ks

Swanson Vitamin E 400 IU 60 kapslí, Doplněk stravy 

Vitamin E je hlavní antioxidant rozpustný v tucích, který je obzvláště důležitý pro udržení zdraví buněk tím, že neutralizuje volné radikály vytvářené běžnými metabolickými procesy a také prostřednictvím expozice v životním prostředí. Kromě antioxidačních aktivit je vitamin E životně důležitý také pro normální imunitní funkce a pro udržení zdravého cévního systému. Vysoce absorpční gelové. Kapsle obsahují 180 mg vitamínu E.

- pro denní antioxidační podporu

- podpora kardiovaskulární zdraví

Dávkování: Užívejte 1 kapsli denně. 

Balení: 60 kapslí 

Dávka: 1 kapsle

Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.  

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněný.

Skrýt celý popis
Nutriční hodnoty
1 kapsle 
Vitamin E
180 mg

Složení: Želatina, rostlinný glycerin, sójový olej, čištěná (deionizovaná) voda.

Contact us!