Viridian -B-Complex B12 High Twelwe® 90kapslí

B-Complex B12 High twelve ® Komplex vitamínů skupiny B s vysokými dávkami methylkobalaminu a kyanokobalaminu – dvou ...
Skladem
453 Kč
Vitamín B

Špatný spánek a únava až malátnost není výsledek špatného období ve vašem životě. Může se to týkat právě absence vitamínu B v těle. Nejprve si ale pojďme říct, kde ho najdeme.

Vitamín B - kde ho najdeme? 

Především v masu, sýrech, kvasnicích, celozrnných obilovinách. Dále se také vyskytuje v luštěninách a konzumací ořechů jej také doplníte. 

Jak se rozděluje vitamín B?

Vitamín se rozděluje až do osmi skupin, počínaje B1, B2, B3, B4, B5, B6, B7, B9 a také B12. Možná jste se setkali s tvrzením, že pro doplnění všech skupin vitamínu B stačí konzumovat B-komplex, který obsahuje všechny. Toto tvrzení není pravda, obsahuje téměř všechny. 

Jak se absence vitamínu B projeví a jak zjistíme, že nám chybí? 

Je to jednoduché, naše tělo nám dá ihned vědět. Jak? Hned několika způsoby na několika úrovních. Trápíte se s ekzémy, akné nebo padáním vlasů? Pak vám chybí vitamín B.

Býváte naopak unavení, postrádáte elán do života a do ničeho se nehrnete s vervou a je to u vás neobvyklé? Pak nejste apatiční, ale chybí vám vitamín B. Doporučuje se konzumovat i při nadměrné fyzické i psychické zátěži. Ideální pro posílení imunity a pro boj s velkým množstvím chorob.