FA - So Good Peanut Butter 900g

Arašídové máslo So Good! Peanut Butter je výrobek s vysokým obsahem bílkovin, vlákniny a vysokým obsahem nenasycených tu ...
Skladem
229 Kč
Zdravá výživa - Fitness Authority

Co vše spadá do zdravé výživy a proč je tolik oblíbená? Zdravá výživa zastupuje potraviny, které si sice můžete koupit kdekoliv v obchodě, ale jsou od základu jiné. Liší se hlavně ve složení, které je bohaté na bílkoviny, sacharidy a zdravé tuky. 

Proč zdravá výživa? 

Představte si lidské tělo jako auto. Jako každý automobil, i tohle bude potřebovat jistou údržbu a hlavně to nejdůležitější, bez kterého se neobejde - palivo. A teď si představte, že tam budete tankovat nekvalitní benzín a budete ignorovat jakékoliv kontrolky, které vás varují, že něco není v pořádku. Budete pokračovat v bezohledném chování dokud auto nezničíte? Ne. Stejně ale většina lidí se tak chová. Dopřávají si leč dobrá, tak mastná, slaná nebo hodně sladká jídla bez ohledu na to, jak to ničí jejich tělo. Nejsou to pouze nadbytečná kila nahoře, ale hlavně chod organismu a především orgánů. 

Profesionální sportovci si uvědomují význam zdravé výživy. A co vy?  

Zdravá výživa není pouze zdravá, ale také tuze dobrá. Proteinové tyčinky, syrupy, ořechová másla, bio produkty a další. Všichni, kdo změnili svou stávající stravu a nahradili ji pestrou stravou, založenou na zdravé výživě potvrzují, že jídlo, které konzumují v průběhu dne má velký vliv na to, jak se cítí. Už žádné bolavé břicho, plynatost, nafouklé bříško, nechuť. 

Zdravá výživa skvěle chutná a prospívá tělu

Lidská strava je pro naše tělo to nejdůležitější. Dbejme na to, ať je pestrá a obsahuje makroživiny - bílkoviny, sacharidy, tuky i mikroživiny - minerály a vitamíny. Ovoce, zeleninu. Při změně jídelníčku a začlenění zdravé výživy dochází k tomu, že náš organismus bude pracovat snáze a rychleji. Budeme se cítit mnohem lípe. 

Zdravá výživa coby palivo pro lepší výkony

Začít můžete ihned. Změnou stravy nejenom děláte něco pro své tělo, ale i pro svou mysl.